دستگاه وکیوم سینه اصل - پمپ بزرگ کننده سینه - بادکش سینه زنانه


دستگاه بزرگ کننده سینه / وکیوم سینه چیست ؟

وکیوم بزرگ کننده سینه یک دستگاه ساخته شده به دست یکی معروف ترین پزشکان آمریکایی است.
وکیوم سینه یک دستگاه بزرگ کننده سینه طبیعی هست که به عنوان بهترین انتخاب برای افزایش سایز سینه ها وجود دارد. این دستگاه از ۲ کاپ کاسه ای شکل با سایزهای مختلف ساخته شده و یک پمپ دستی دارد و فضای بسیار کم را اشغال می کند.

 

بادکش درمانی دارای یک تاریخچه باستانی می باشد. دستگاه وکیوم سینه یا بادکش سینه یکی از روشهای بادکش است و یکی از کاربردهای آن اعمال فشار مکنده به سینه ها با هدف ماساژ سینه ها و بزرگ کردن آنها می باشد.

ماساژ دادن معمولی باعث ایجاد یک فشار مثبت بر روی بدن می گردد، ولی ماساژی که بوسیله دستگاه وکیوم اعمال می شود نوعی فشار منفی می باشد که باعث کشیده شدن بافتها به بیرون می گردد و روشی ست که بافتها و گردش خون به آنها را تحریک می کند.

دستگاه وکیوم سینه پیشرفتهای پزشکی مدرن و امروزی را بر پایه روشهای سنتی بادکش درمانی در یک دستگاه بهینه و با کیفیت گرد هم آورده است. این دستگاه به اندازه روشهای سنتی بادکش موثر بوده و معایب روشهای قدیمی را نیز ندارد.

وکیوم سینه

چرا باید برای بزرگ شدن سینه از دستگاه وکیوم سینه استفاده کرد ؟

بهترین روش بزرگ کردن سینه استفاده از دستگاه وکیوم سینه است. این دستگاه بصورت علمی و ۱۰۰% تضمینی سینه ها را ایستاده و خوش فرم می کند. نسبت به سایر راههای بزرگ کردن سینه مانند استفاده از کرم سینه و قرصها و جراحی سینه ، نتایج بهتر ، کم هزینه تر و قابل قبول تری دارد. جراحی سینه عوارض بسیار زیادی دارد و به عنوان آخرین راه بزرگ کردن سینه تجویز می شود. قرصها و کرمهای سینه هم بعضا دارای نتایج موقت است و باید به عنوان مکمل استفاده شود. بنابراین راحت ترین راه برای رشد سینه ها بطور طبیعی ، همین دستگاه وکیوم سینه است.

جراحی بزرگ کردن سینه

مزایای استفاده از دستگاه وکیوم سینه چیست ؟

– بزرگ کننده سینه های کوچک و رشد نیافته
– سفت کننده نوک پستان چروک و جمع شده
– رفع افتادگی سینه بر اثر شیردهی و یا افزایش سن و سال
– افزایش سایز سینه تا ۲ سایز (مثلا سایز ۶۵ را به ۷۵ تبدیل میکند)
– سفت کننده سینه و خوش فرم کننده سینه
– پیشگیری از سرطان سینه
– و…

 

چرا من هم باید یک دستگاه وکیوم سینه داشته باشم ؟

دست یافتن به سینه هایی بزرگ و خوش فرم دیگر یک آرزو نیست. با استفاده از این دستگاه ۱۰۰% علمی و پزشکی ، شما هم به راحتی و با طی یک دوره ۳ ماهه میتوانید سینه هایی زیبا و خوش حالت داشته باشید. استفاده از این روش برای بزرگ کردن سینه ، تضمینی و بدون بازگشت است . نسبت به سایر روشهای بزرگ کردن سینه مانند استفاده از کرم های بزرگ کننده سینه و قرص افزایش سایز سینه ، نتایج بهتر و دائمی خواهد داشت. این روش بسیار راحت تر از جراحی سینه و یا استفاده از پروتزهای سینه است. به این دلایل است که اکثر خانمها استفاده از دستگاه وکیوم سینه را به یکدیگر پیشنهاد می دهند. توجه داشته باشید حدود ۹۹% از خانمهایی که از این دستگاه استفاده کرده اند رضایت کامل داشته و آنرا به دیگران توصیه کرده اند.

بزرگ کردن سینه

نحوه عملکرد دستگاه وکیوم سینه چطور است ؟

دستگاه وکیوم سینه بواسطه ایجاد افزایش و ترقی بخشیدن به گردش خون در عضلات سینه موجبات تحریک انتقال دهنده های عصبی از طریق اعصاب حسی بوسیله مغز شده و مغز نیز با فرمان به غده هیپوفیز هورمونهای لازم جهت رشد و فرآیند سفت کردن عضلات نگهدارنده سینه را فراهم نموده و در نتیجه بافت سینه به فرم طبیعی و استواری کامل خواهد رسید.
این دستگاه بافت های سینه را با تحریک چربی و مایعات این بافت ها (به عنوان مهم ترین عامل بزرگ شدن سینه ) حجم سینه ها را افزایش می دهد. همچنین تحریک سینه با استفاده از این دستگاه باعث افزایش برخی هورمن های زنانه (همچون استروژن) می شود که به رشد سینه کمک می کند. اگر بر طبق دستورالعمل این محصول مورد استفاده قرار گیرد در طول چند هفته تاثیر آن نمایان می گردد.

 

طرز استفاده از وکیوم سینه:

استوانه (کاپ) با اندازه مناسب را به سر پمپ وکیوم متصل نمایید، سپس استوانه را در محل مورد نظر قرار داده پمپ نمایید تا هوای داخل استوانه تخلیه شده و استوانه پلاستیکی به محل بچسپد. حالا میتوانید پمپ را از سر استوانه جدا نمایید به دلیل وجود دریچه لانه کبوتری در سر استوانه هوا داخل آن نخواهد شد و تا وقتی استوانه را جدا نکنید حالت مکش و چسپیدن به بدن ادامه خواهد داشت.

 

برخی مزایای دستگاه وکیوم سینه و بادکش سینه خانمها :

- قابلیت کنترل و مشاهده تاثیر این دستگاه
- شفافیت لیوان های این دستگاه این امکان را به شما می دهد که میزان قرمزی که در پوست در حین عمل بادکش ایجاد می شود را مشاهده کنید و از روی تاثیری که این وکیوم بر روی بدنتان می گذارد مدت زمان بهینه این عمل را برای خودتان مشخص سازید. همچنین می توانید فشار مکشی را با استفاده از پمپ مکنده آن تحت کنترل درآورید.
- ساختار بهینه و کیفیت بالای دستگاه وکیوم سینه
- هر قسمت از این دستگاه تفکیک پذیر و قابل جدا شدن، نشکن، راحت و ایمن بوده و استفاده از آن در منزل بسیار آسان می باشد. ضمنا راهنمای استفاده از این دستگاه در بسته بندی کالا درج شده است.
- وکیوم سینه خانمها-بزرگ کننده و فرم دهنده
- قیمت مناسب این دستگاه نسبت به انواع وارداتی
- این دستگاه نسبت به انواع خارجی آن بسیار ارزان قیمت بوده و تولید ایران است. یعنی تنها با 70 هزار تومان می توانید صاحب دستگاهی کاربردی برای داشتن سینه هایی سالم و زیبا شوید. شایان ذکر است که انواع خارجی این دستگاه حداقل با مبلغ 240 دلار در فروشگاههای خارج از کشور به فروش می رسند.


اجزای تشکیل دهنده دستگاه وکیوم سینه تارگت (روناس طب) :

دستگاه بادکش سینه دستی دارای دو لیوان بادکش و یک پمپ مکنده می باشد. اجزای این دستگاه به تفکیک شامل قطعات زیر می باشد:
1. لیوان ( 2 عدد) که اندازه آن برای هر سایز سینه ای متناسب می باشد.
2. رابط لیوان
3. سوپاپ
4. شلنگ رابط
5. رابط پمپ
6. پمپ( تفنگ وکیوم)
7. دسته پمپ

اجزای وکیوم سینه

روش استفاده از دستگاه بادکش سینه خانمها:

1. ابتدا لیوان را برداشته و آن را در موقعیت مناسب بر روی سینه خود به نحوی قرار دهید تا بالشتک لاستیکی که در انتهای لیوانها قرار گرفته کاملا از نشت و خروج هوا جلوگیری نماید.

2. پمپ وکیوم را بوسیله شلنگ رابط به انتهای محفظه لیوانی متصل نمایید و جهت بادکش محفظه لیوانی را اندکی به سمت بالا کج نموده تا از برخورد نوک سینه به انتهای محفظه جلوگیری شود.

3. محفظه را با یک دست گرفته و به سینه بچسبانید و با دست دیگر عمل مکش و تخلیه هوا را بوسیله کشیدن دسته پمپ به آرامی انجام دهید، در این حالت دقت نمایید از پمپ زدن سریع و بیش از حد خودداری نمایید. پیشنهاد می گردد پس از هر بار مکش کردن به وسیله پمپ، 2 ثانیه بشمارید و مجددا دسته پمپ را بکشید.

4. پس از آنکه مقدار کافی مکش نمودید و افزایش حجم سینه را ملاحظه کردید، با برداشتن لیوان دستگاه از روی بدن ، اجازه دهید هوا به درون محفظه برگردد و بدین صورت این عمل را به مدت 10 دقیقه برای یک سینه تکرار نمایید. بعد از اتمام 10 دقیقه این روش را برای سینه دیگر نیز انجام دهید. برای گرفتن نتیجه مطلوب این روش را 2 بار در روز، یک بار در هنگام صبح و یک بار هنگام عصر انجام دهید.

 

اقدامات لازم قبل و حین استفاده بادکش سینه :

1. سینه های خود را قبل از استفاده تمیز نمایید.
2. قبل و بعد از هر بار استفاده، لیوان های خود را با آب ولرم و شوینده های ملایم تمیز و خشک نمایید.
3. از مکش کردن بیش از حد که بر اثر فشار زیاد در سینه ها باعث کبودی یا خون مردگی شود، خودداری نمایید.
4. از سپردن محفظه های لیوانی خود به افراد دیگر، اکیدا خودداری نمایید.
5. در صورتیکه دچار مشکلات قلبی یا عروقی و بیماریهای سیستم تنفسی بوده اید و یا هستید و یا از دستگاههای ضربان ساز قلب استفاده می کنید از بکار بردن دستگاه خودداری نموده و با پزشک خود مشورت نمایید.
6. در هنگام خستگی یا گرسنگی از دستگاه استفاده ننمایید.
7. در صورت وجود زخم یا خراش در سینه های خود و یا در دوران حاملگی و شیردهی از استفاده از دستگاه اجتناب نمایید.
8. بعد از استفاده از این دستگاه ممکن است پوست دچار قرمزی مختصری گردد و یا جوش های ریز قرمزی در پوست آشکار گردد که این امری نرمال بوده و بتدریج از بین می رود.

 

قیمت دستگاه وکیوم سینه : 60.000 تومان میباشد.
قیمت دستگاه وکیوم سینه + ژل مخصوص :70.000 تومان میباشد.
قیمت روغن خراطین اصل + دستگاه وکیوم سینه : 100.000 تومان میباشد.

هم دستگاه وکیوم سینه و هم روغن خراطین بصورت ۱۰۰% تضمینی میباشد و بسیار تاثیرگذار است.

برای خرید محصول روی گزینه زیر کلیک کنید و یا با شماره تلفن شماره خرید وکیوم سینه تماس بگیرید :
سفارش وکیوم سینه

 

تماس با واحد مشاوره و فروش :
مشاور لارجر باکس طلائی