دستگاه وکیوم مردانه - خرید وکیوم مردانه - فواید وکیوم مردانه


این وسیله مناسب برای مردانـی است که قادر به ایجاد یا حفظ نعــوظ خود در حیـن نزدیکـی نیستند

دارای مجوز وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران

شماره مجوز وزارت بهداشت و درمان : 7/71048/ک

دستگاه وکیوم مردانه

این مشکل غالبـا” به واسطه ضعـف در بافت آلت، به عـلت مشکلات روانزادی یا بیماریها و یا عــدم ورود حجم خون کافــی به درون بافت آلت می باشد . لذا این وسیله با استفـاده از مکانیـــزم مکش یا پمپاژ؛ باعث ورود حجم خون کافی درون بافتـهای اسفنجــــی شده و حجم بافتها را افزایش میدهد وباعث گشاد شــدن سینوزوییـــدها و وریـــدها می شود که در نتیجه حجم خون در گــردش، در آلت بالاتـــر مـی رود و نعـوظ کامل را نتیجه می دهد، که به نوعـی تقــویت و توانبخشی را نیـــز به واسطه پر و خالـــی شدن بافت آلت از خــون( انقباض و انبساط ) به وجــود می آورد . از آنجا که عملـکرد این دستــگاه مطابق با مکانیــزم طبیعی آلت تناسلی می باشد، فاقـد هرگـــونه عارضه یا مشکلاتـــی است که به دلیل مصرف داروها پیش می آید .

 

وکیوم مردانه به دو صورت زیر کاربرد دارد:

* قبــل از نزدیکی ( به عنوان روشی جهت ایجاد نعوظ ) .
** بصورت تمرین ( در طول درمان ) کاربرد دارد .

 

"دستگاه وکیوم مردان" وسیله ای است پزشکی با طراحی منحصر به فرد که باعث ایجاد نعوظ بصورت طبیعی می گردد .
درمان انواع ناتوانی های جنسی با دستگاه وکیوم یکی از سه روش استاندارد قابل قبول از طرف انجمن اورولوژی امریکا است که موثر و بی خطر می باشد .
وکیوم مردانه دارای مجوز و تاییدیه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران می باشد و انجمن اورولوژی ایران نیز کاربرد موثر این وسیله درمانی را تایید نموده است .
از موارد ناتوانی جنسی ذکر شده میتوان کاهش جریان خون به آلت تناسلی و یا فقدان قدرت نگهداری خون در آلت را نام برد . این دستگاه با تقلید از مکانیسم طبیعی نعوظ طراحی شده و قادر به ایجاد توانایی در بروز و نگهداری حالت نعوظ برای انجام امور جنسی بوده و فرد نیازی به استفاده از دارو ندارد .

وکیوم آلت

سیستم دستگاه جدید وکیوم آلت مردانه :

برای ایجاد حالت نعوظ آلت درون محفظه شیشه ای قرار گرفته و با ایجاد خلاء توسط پمپ، جریان خون آلت افزایش یافته و حالت سفتی ایجاد می شود . سپس حلقه فشاری در قاعده آلت قرار می گیرد که مانع از خروج خون داخل آلت گردیده و نعوظ حتی پس از برداشتن محفظه شیشه ای همچنان حفظ خواهد شد . این حالت نعوظ را می توان برای مدت حداکثر سی دقیقه نگاه داشت و هر چند بار که بیمار نیاز داشته باشد میتوان آنرا تکرار نماید . پس از برداشتن حلقه فشاری و برگشت خون، آلت به حالت طبیعی و اولیه خود باز خواهد گشت . دستگاه به سادگی جایگزین حالت طبیعی نعوظ شده و یکی از بهترین راههای درمان ناتوانی جنسی در مقایسه با داروها، هورمونها و یا جراحی می باشد . این دستگاه بطور کاملا موثر و موفقیت آمیزی برای ایجاد حالت نعوظ در بیماران دیابتی ، بیماریهای عروقی ، صدمات نخاعی ، اسکلروز متعدد ، جراحی پروستات و ناتوانی های جنسی ناشی از مشکلات روحی روانی ، به دنبال درمان دیالیز، اشعه درمانی ، جراحی و آسیب های وارده به لگن مورد استفاده قرار می گیرد . دستگاه واکیوم بدلیل عوارض بسیار ناچیز و کارایی بسیار خوب در بیماران، مورد توجه روز افزون قرار گرفته است. ادامه استفاده از دستگاه باعث افزایش اعتماد به نفس خواهد گردید .

خرید وکیوم مردانه ساده

لازم به ذکر است پس از قرص ویاگرا یا سیلدنافیلد ( این قرص در تمام افراد قابل استفاده نیست و در افراد با مشکلات قلبی ممکن است خطرناک باشد ) استفاده از دستگاه وکیوم مردانه شایع ترین درمان مورد استفاده در کشورهای دیگر است . این روش درمانی بی خطر ترین ، موثرترین و مقرون به صرفه ترین روش درمان است . درد ناشی از استفاده از آن که در درصد کمی از بیماران ممکن است وجود داشته باشد به مرور زمان برطرف می گردد . بطور متوسط دو هفته زمان برای مسلط شدن بیمار به نحوه استفاده از دستگاه لازم است . زمان لازم برای ایجاد نعوظ کامل بطور متوسط 2/5 دقیقه می باشد و انزال در ۷۵% بیماران با تاخیر خارج می گردد و در اغلب بیماران باعث بهبود ارتباطات زناشویی می گردد . در مقایسه با پروتز آلت بسیار ارزانتر، دارای عوارض کمتر ( جراحی پروتز وضعیت آلت را برگشت ناپذیر می سازد ) می باشد و در تمامی موارد ناتوانی جنسی سودمند است و همین امر است که باعث استقبال زیاد بیماران شده است . خوشبختانه تاکنون گزارشی در مورد عوارض شدید مثل تنگی مجرا و فیبروز آلت در استفاده صحیح از دستگاه وجود نداشته است .

 

دیگر موارد استفاده از دستگاه وکیوم مردان :

در افرادی که بمدت کافی قادر به حفظ نعوظ نباشند :
مدت زمان حفظ نعوظ آلت می بایستی به اندازه ای باشد که تا پایان مقاربت جنسی ادامه یابد و در صورتی که زمان آن از زمان مورد توافق زوجین کمتر باشد باعث عدم رضایت جنسی ، افسردگی و سرخوردگی خواهد شد لذا استفاده از دستگاه وکیوم در این زمینه می تواند پاسخگوی خوبی جهت رفع این مشکل باشد .

خرید وکیوم مردانه

زود انزالی (( درمان انزال زود راس ثانویه )) :
تعریف : رخ دادن انزال قبل از اینکه طرفین به اوج لذت جنسی برسند و این مورد باعث عدم رضایت شریک جنسی در این ارتباط دوطرفه شده باشد .
زود انزالی نوعی ناتوانی جنسی محسوب می شود و یکی از شایعترین مشکلات جنسی مردان می باشد که میزان شیوع آن از ۳۵% تا %۴۰ در مقالات متعدد پزشکی ذکر شده است، که ممعمولا حدود ۲-۱ دقیقه طول می کشد .

در هنگام استفاده از دستگاه وکیوم مردانه بدلیل وجود حلقه فشاری در انتهای آلت نعوظ حتی پس از انزال باقی مانده و تا زمانی که حلقه در قاعده آلت قرار دارد مانع برگشت آلت تناسلی به حالت عادی می گردد . در طول مدت نزدیکی در صورتی که حتی پس از مدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه زوج مونث به اوج لذت جنسی نرسیده باشد می بایستی علت آنرا در زوج مونث توسط روانپزشک جستجو کرد .

درمان زود انزالی به یکی یا هر سه روش زیر میسر می باشد :
الف ) رفتار درمانی
ب ) دارو درمانی
ج ) استفاده از دستگاه وکیوم مردانه ( و یا روشهای دیگری که موجب تقویت بافت آلت تناسلی گردد )
دستگاه وکیوم پس از مدتی باعث بهبود کیفیت نعوظ و قوام آلت می گردد .

 

قیمت دستگاه وکیوم مردانه ایرانی + ژل مخصوص : 70.000 تومان میباشد.
قیمت دستگاه وکیوم مردانه درجه 2 چینی :  45.000 تومان میباشد.
قیمت دستگاه وکیوم مردانه ایرانی + روغن خراطین اصل : 100.000 تومان میباشد.

هم دستگاه وکیوم مردانه و هم روغن خراطین بصورت ۱۰۰% تضمینی میباشد و بسیار تاثیرگذار است.

برای خرید محصول روی گزینه زیر کلیک کنید و یا با شماره تلفن شماره خرید وکیوم مردانه تماس بگیرید :
سفارش وکیوم مردانه

 

تماس با واحد مشاوره و فروش :
مشاور لارجر باکس طلائی