انواع مدل های دستگاه لارجر باکس طلایی اسپانیایی و اکستندر ایرانی


در زیر لیست محصولات را مشاهده می کنید .
جهت کسب اطلاعات بیشتر روی هر محصول کلیک کنید تا به صفحه توضیحات همان محصول هدایت شوید :

عکس محصول :
نام محصول و توضیحات :
دستگاه وکیوم مردانه :
این وسیله مناسب برای مردانـــی است که قادر به ایجاد یا حفظ نعــوظ خود در حیــن نزدیکـــی نیستنـــــــد.
این مشکل غالبـا” به واسطه ضعـف در بافت آلت، به عـلت مشکلات روانزادی و یا عــدم ورود حجم خون کافــی به درون بافت آلت می باشد. دستگاه وکیوم مردانه با مکانیزم مکش و پمپاژ بافت اسفنجی را تقویت می کند.
از مهمترین مزایایای وکیوم مردانه : افزایش نعوظ و شق پذیری - تحریک بیشتر و سفت شدن سریعتر عضو تناسلی و به میزان کمی نیز در درمان زودانزالی موثر است.

مشاهده توضیحات و خرید
لارجرباکس ساده / اکستندر ساده :
ابتدایی ترین مدل دستگاه اکستندر می باشد. این دستگاه از طریق مکانیسم کشش در طول ، عمل می کند.
دستگاه اکستندر ساده ، دوره درمان طولانی تری نسبت به سایر پکیج ها دارد. بنابراین اگر شما از جمله افرادی هستید که می خواهید سریعتر نتیجه بگیرید این دستگاه مناسب شما نیست.
کاربرد لارجرباکس ساده : افزایش طول و قطر - درمان نعوظ - درمان زود انزالی

مشاهده توضیحات و خرید
لارجر باکس مگنت دار / اکستندر مگنتی:
مدل پیشرفته دستگاه لارجرباکس می باشد. این دستگاه دارای 3 یا 5 مگنت در قسمت تحتانی خود است. وظیفه این مگنت ها افزایش خونرسانی به بافت اسفنجی و حصول نتیجه در زمان کوتاه می باشد. این پکیج فاقد هرگونه اشانتیون و یا محصول دیگری است و فقط دستگاه مگنتی در جعبه های چوبی  ارسال خواهد شد.
کاربرد لارجرباکس مگنتی : افزایش طول و قطر - درمان نعوظ - درمان زود انزالی

مشاهده توضیحات و خرید

لارجر باکس طلایی پکیج مقوایی 2017 :
جدیدترین مدل دستگاه لارجرباکس ، لارجرباکس طلایی می باشد. در این دستگاه نوع پایه ها متفاوت و با محاسبات دقیق تر ساخته شده و جنس آن نیز با پکیج های ساده و مگنتی تفاوت چشمگیری دارد. در این مدل هم به جهت تسریع نتیجه گیری 3 تا 5 مگنت در کف دستگاه قرار گرفته است که نتایج را دو چندان می کند.
همچین بر روی پکیج لارجرباکس طلایی مقوایی اشانتیون های زیر موجود است :  پایه های اضافی و کلاهک دو منظوره ، دستگاه جلک رولر ،ژل افزایش سایز، سی دی و راهنمای فارسی . دارای قطعات اضافه
کاربرد لارجرباکس  طلایی : افزایش طول و قطر - درمان نعوظ - درمان زود انزالی

مشاهده توضیحات و خرید
لارجر باکس طلایی پکیج چوبی 2017 :
لارجرباکس طلایی با پکیج چوبی
، تمامی ویژگی های پکیج قبلی را دارد و تنها تفاوت آن در محتویات پکیج و اشانتیون های آن می باشد. این دستگاه شامل 2 دستگاه مجزا میباشد که روند نتیجه گیری را بسیار سریع تر کرده و رضایت خاطر همه مشتریان را به خود جلب کرده است.
اشانتیون های پکیج چوبی 2017 عبارتست از :  پایه های اضافی و کلاهک دو منظوره ، دستگاه جلک رولر ،کرم افزایش سایز ، داروی تاخیر ، روغن خراطین اصل ، سی دی و راهنمای فارسی . دارای قطعات اضافه
کاربرد لارجرباکس  طلایی : افزایش طول و قطر - درمان نعوظ - درمان زود انزالی

مشاهده توضیحات و خرید
تماس با واحد مشاوره و فروش :
مشاور لارجر باکس طلائی