دستگاه لارجرباکس ساده - دستگاه اکستندر ساده


دستگاه لارجر باکس ساده چیست ؟

لارجرباکس ساده یک دستگاه مکانیکی با عملکرد بسیار ساده می باشد. اصول عملکرد این دستگاه بر اساس اصل پزشکی کشش بوده که همزمان با باز نگه داشتن بافت اسفنجی ، خون به طور طبیعی در بافت چرخش کرده و مواد غذایی لازم برای تکثیر سلولی را در اختیار سلولها می گذارد.

آیا لارجرباکس واقعا تاثیر گذار است ؟

بله - دستگاه اکستندر یا لارجر باکس یک وسیله پزشکی با محاسبات علمی و بر اساس طب نوین میباشد. این محصول نزدیک به 12 سال است در ایران وجود دارد و هزاران نفر از آن استفاده کرده و به نتیجه دلخواه خود رسیده اند.

لارجرباکس ساده

تاثیرات لارجرباکس ساده چیست ؟

دستگاه اکستندر ساده یا همان لارجرباکس پکیج ساده تمامی تاثیرات و نتایج کلی این محصول را دارد . تنها تفاوت آن با مدل های مگنت دار و مدل های طلایی ، در مدت زمان نتیجه گیری است. معمولا مدت زمان اثر بخشی پکیج ساده دستگاه کمی طولانی تر از سایر پکیج هاست که همین امر در دلگرمی فرد بسیار موثر است.
تاثیرات کلی این محصول بصورت زیر است :
- افزایش سایز در طول و قطر اندام تناسلی مردان (4 سانت در طول و 1.5 سانت در قطر)
- درمان مشکلات زود انزالی (به مدت 10 الی 15 دقیقه مدت را زیاد خواهد کرد)
- درمان مشکل نعوظ یا شل بودن الت در زمان نزدیکی
- درمان پیرونی (انحراف عضو تناسلی)

دوره درمان لارجرباکس ساده چه مدت است ؟

همانطور که قبلا اشاره شد ، مدل ساده این دستگاه دوره نسبتا طولانی تری نسبت به سایر پکیج ها دارد. دوره درمان پکیج اکستندر ساده ، حدود 8 تا 10 ماه میباشد. در این مدت فرد باید حداقل روزی 2 ساعت از این دستگاه استفاده کند تا به نتایج مطلوب خود برسد.

روش استفاده از دستگاه لارجرباکس ساده چگونه است ؟

نحوه استفاده از دستگاه لارجرباکس ساده بسیار آسان است. تمامی مراحل استفاده از این محصول پرکاربرد در CD و دفترچه راهنمای آن برای شما ارسال خواهد شد. بطور خلاصه این دستگاه دارای 2 قسمت است. سر دستگاه و قسمت تحتانی آن. قسمت سر را جدا کنید ، قسمت تحتانی را از عضو خود عبور دهید و به شکم خود بچسبانید. قسمت سر دستگاه دارای یک تسمه است  که باید پشت کلاهک قرار بگیرد و کمی سفت شود. سپس قسمت سر دستگاه را روی قسمت تحتانی قرار دهید تا در جای خودش قرار بگیرد. به همین سادگی !!!

اسکتندر ساده

چرا بهترین راه بزرگ کردن آلت تناسلی مردان استفاده از دستگاه لارجر باکس است ؟

این محصول یک وسیله پرکاربرد و بسیار ساده می باشد. انتخاب این محصول مزایای زیادی نسبت به داروها و عمل جراحی دارد. معمولا دوره درمان داروهای بزرگ کننده الت مردان بسیار گران قیمت است و باید دوره درمان طولانی استفاده شود تا جوابگو باشد و هزینه زیادی را به شخص وارد می آورد. همچنین عمل جراحی علاوه بر درد و خونریزی و عوارض بعد از عمل مانند شل شدن همیشگی این عضو و یا از دست دادن نعوظ و.... اصلا توصیه نمیشود .
دستگاه اکستندر یا لارجرباکس مطمئن ترین و بهترین راه افزایش سایز برای اقایان می باشد که هزاران نفر را به خواسته و میل حقیقیشان رسانده است.

پکیج ساده دستگاه لارجرباکس برای چه افرادی مناسب است ؟

این دستگاه برای همه مردانی که می خواهند تحولی در زندگی زناشویی خود ایجاد کنند بسیار موثر و پرکاربرد است. همچنین آقایانی که سایز مناسبی دارند ولی تمایل دارند همچنان به خودشان برسند و رشد چشمگیری را در سایز خود بوجود بیاورند مناسب است. دستگاه لارجرباکس می تواند به میزان 21 سانت آلت تناسلی را افزایش سایز دهد. توصیه ما استفاده از دستگاه مگنت دار به دلیل تسریع در حصول نتیجه میباشد.

آیا استفاده از دستگاه لارجرباکس محدودیت سنی دارد ؟

خیر . این دستگاه از سن 15 سالگی تا 70 سالگی قابل استفاده است و نتایج خوبی را خواهد داشت. البته خاطر نشان می کنیم که بهترین دوره نتیجه گیری در سنین جوانی است. اما هرگز برای ایجاد یک تغییر دیر نیست.

نظرات مشتریان پس از استفاده لارجرباکس :

مشتریان زیادی از این محصول استفاده کرده اند و بسیاری از آنها به نتیجه راضی کننده ای نائل شده اند. مجددا متذکر می شویم که به نتیجه رسیدن نیازمند صرف زمان و استفاده هر روزه میباشد. همچنین انتخاب پکیج مناسب یکی از مهمترین مسایل جهت تسریع در نتیجه گیری می باشد.

در زیر تعدادی از نامه های مصرف کنندگان که برای ما ارسال شده را قرار می دهیم :

مهدی از شیراز  (این شخص لارجرباکس مگنت دار استفاده کرده است) :
استفاده از این محصول در ابتدا به نظرم سخت اومد. دلم رو به دریا زدم و خریدمش. خداییشو بخوام بگم ماه اول فقط از کرمش استفاده کردم و نتیجه خوبی گرفتم. ماه دوم شروع به استفاده از دستگاه کردم. الان 6 ماهه هرشب موقع خواب دارم دستگاه رو میبندم. خیلی خوب جواب گرفتم. واقعا وقتی سایز آ_ل_ت رشد کنه میلیارد میرزه.

هادی از تهران (استفاده از لارجرباکس پکیج طلایی) :
همه چی عالی بود. هم دستگاه ، هم مکملهایی که روش بود. الان ماه دومیه که دارم استفاده می کنم. حدود 2 سانت نتیجه گرفتم. ولی قطرش خیلی کمتر رشد کرده ، امیدوارم اینم کلفت تر بشه. واقعا از این محصولتون راضیم. خدا خیرتون بده . شما رو به همه دوستام معرفی کردم .

محمدعلی از مشهد (استفاده از لارجرباکس ساده) :
سلام. دستگاه خیلی به موقع رسید و منم دارم هر روز بطور مداوم استفاده می کنم. الان 4 ماهه و نتایج بد نبوده . راضیم ازش ولی ای کاش یه پکیج بالاتر رو گرفته بودم تا امروز به سایز دلخواهم میرسیدم . من طاقت این همه انتظار رو ندارم. به هر حال از شما و همکارانتون صمیمانه متشکرم.

سامان از تبریز (استفاده از پکیج لارجرباکس طلائی چوبی) :
من سایزم واقعا خیلی خوب بود و همیشه دوستام و حتی همسرم خیلی راضی بودن . ولی نمیدونم چرا همیشه دوس دارم بزرگ و بزرگتر بشه . الان تا 18 سانت رسیده و من واقعا خوشحالم ولی خانمم خیلی ناراحته ..... دستتون درد نکنه دلمو شاد کردید.... همه دنیا فقط تو همین 18 سانت خلاصه میشه....

میلاد از اصفهان (استفاده از دستگاه اکستندر مگنتی):
از خریدم راضی ام. الان 6 ماهه استفاده می کنم و نتیجه خوبی گرفتم. میخوام یه دوره دیگه هم استفاده کنم تا نتیجه بهتر و بهتر بشه . من واقعا دیوونه بزرگ شدنشم !!! . اصلا انگار برام از همه دنیا بیشتر ارزش داره. خیلی کیف داره بزرگ باشه و بری هر شب طرفتو اذیت کنی. ...

 

قیمت دستگاه لارجرباکس ساده / اکستندر ساده  : 65.000 تومان میباشد.
قیمت دستگاه لارجرباکس مگنت دار / اکستندر مگنتی : 95.000 تومان میباشد.
قیمت دستگاه لارجرباکس مگنت دار پکیج پیشرفته : 135.000 تومان میباشد.
قیمت پیکج طلایی لارجرباکس جعبه مقوایی : 155.000 تومان میباشد.
قیمت پیکج طلایی لارجرباکس جعبه چوبی : 245.000 تومان میباشد.
به همراه تمامی پکیج ها یک کرم بزرگ کننده خارجی (شارک پاور) هدیه ارسال خواهد شد.

برای خرید محصول روی گزینه زیر کلیک کنید و فرم سفارش را پرکنید.
یا با شماره مشاور لارجر باکس طلائی تماس بگیرید. (از 7 صبح الی 11 شب)

(در صورت سفارش از طریق دکمه زیر، در کمتر از 12 ساعت با شما تماس می گیریم)

 

تماس با واحد مشاوره و فروش :
مشاور لارجر باکس طلائی