دستگاه لارجر باکس مگنت دار اصل - خرید دستگاه لارجرباکس مگنتی


دستگاه لارجرباکس مگنت دار چیست ؟

یک دستگاه ساده ، کم حجم و سبک است. این دستگاه بر اساس اصول طبی و سنتی کشش که در بسیاری نقاط دنیا برای بزرگ کردن اندامهای مختلف بدن مانند گردن ، لب ، افزایش قد (تمرینات کششی) و.... استفاده می شده الهام گرفته شده است. این دستگاه اولین بار در سال 1950 در حدود 80 سال پیش در آمریکا ساخته شده و تا به امروز هزاران نفر در سراسر دنیا از آن استفاده کرده و به بهترین نتایج نایل شده اند. در حال حاظر این دستگاه به بیشترین پیشرفت خود رسیده و حدود 15 سال است در بازار ایران قابل خرید است. تا کنون بر اساس نمایندگی مرکزی ، بیش از 1 میلیون عدد از این دستگاه در ایران مصرف شده و درصد رضایت آن 97% بوده که این درصد موفقیت چشمگیری در این حوضه است.

دستگاه لارجرباکس مگنتی چه کاربردی دارد ؟

افزودن به درازا ، ضخامت و سختی آلت تناسلی در حالت نعوظ  و غیرنعوظ به صورت دائمی و مادم العمر
افزایش سایز آلت تناسلی به شکل دائمی ، بی خطر ، بدون زحمت و هرگونه مشکل و بدون درد
افزودن به حالت شق پذیری هر چه بیشتر آلت تناسلی در هنگام تحریک جنسی
خون رسانی بهتر به آ.ل.ت تناسلی و ترمیم بافت اسفنجی و عروق
رشد بدون محدودیت آ.ل.ت تناسلی (تا آخرین سایز دستگاه که 22 سانت است)
رشد بدون خطر ، بدون درد و رنچ
درمان اضطراب و تشویش پیش از نزدیکی

لارجرباکس مگنت دار

دوره درمان لارجرباکس مگنتی چند ماه است ؟

دوره درمان پکیج مگنتی بین 4 تا 6 ماه میباشد. این مدت برحسب استفاده روزانه متوسط 4 ساعت محاسبه شده و در صورت استفاده در زمانبندی بیشتر ، طول دوره کاهش پیدا خواهد کرد.

تفاوت دستگاه لارجرباکس مگنتی با ساده ؟

از نظر جنس و کیفیت و متریال و حتی محاسبات مهندسی پزشکی هر دو دستگاه مشابه هم هستند. تنها تفاوت آنها استفاده از مگنت در پکیج مگنتی می باشد. که وجود این مگنت ها دوره استفاده را چند ماهی کمتر کرده و همین موضوع در دلگرمی فرد استفاده کننده بسیار موثر است.

مگنت در لارجر باکس

تفاوت لارجر مگنت دار و لارجر پکیج طلایی چیست ؟

این 2 مدل دستگاه تفاوتهای بسیاری دارند. تفاوت در پکیج ، تفاوت در محتویات درون پکیج و تفاوت در خود دستگاه ....
مهمترین تفاوت که بیشترین تاثیر را دارد این است که در پکیج طلایی ، محاسبات مهندسی پزشکی دقیق تر و به روز تری حاصل از 20 سال تحقیقات ، در آن صورت گرفته که باعث شده طراحی دستگاه کاملا تغییر کند. این دستگاه جدیدترین مدل دستگاه لارجرباکس میباشد.
بطور خلاصه پکیج طلایی دارای طراحی جدیدتر ، براساس مهندسی پزشکی می باشد. فنرها و پایه ها استاندارد شده و با کیفیت بهتری ساخته شده است. دستگاه طلایی هم دارای 3 یا 5 مگنت پزشکی برای نتیجه بهتر میباشد. همچنین مکمل های روی این پکیج بسیار متنوع و تاثیرگذار است که همه اینها باعث شده در زمان استفاده (دوره درمان) صرفه جویی شود و تاثیرات بهتری در مدت زمان کمتری را مشاهده کنید.

با خرید لارجرباکس مگنتی کمتر هزینه کنید !

لارجرباکس مگنت دار ، یک دستگاه مقرون به صرفه است برای افرادی که می خواهند کمتر هزینه کنند و نتایج مطلوبی را نیز دریافت کنند. هرچند توصیه ما استفاده از پکیج طلایی لارجرباکس است ، اما برای افرادی که توان مالی ندارند و یا نمیخواهند زیاد هزینه کنند ، پکیج مگنتی بهترین انتخاب است.

وظیفه مگنت ها در دستگاه لارجر باکس مگنتی چیست ؟

مگنت پزشکی یک نوع آهنربای ضعیف شده است که تاثیر شگرفی بر روی گردش خون دارد. این مگنت ها گردش خون را در بافت اسفنجی افزایش داده و در نهایت مواد غذایی و اکسیژن بیشتری به بافت هدایت می شود . بنابراین دستگاه های مگنت دار دوره درمان کوتاه تری دارند و سریعتر نتیجه خواهند داد.

نحوه استفاده از دستگاه لارجر باکس مگنت دار چگونه است ؟

استفاده از این دستگاه بسیار ساده و راحت است. تنها در 20 ثانیه این دستگاه را روی عضو خود ببندید. لارجرباکس بسیار سبک و کم حجم است و زیر لباس مشخص نمی شود. شما به راحتی می توانید به امور روزانه خود رسیدگی کنید و بگذارید دستگاه هم کار خودش را انجام دهد.

چرا باید حتما دستگاه لارجر باکس مدل مگنتی را خریداری کرد ؟

مهمترین مزیت خرید پکیج های مگنت دار و مگنت دار طلایی در این است که علاوه بر کیفیت بالاتر ، در مدت زمان کوتاه تری به نتیجه مورد نظرتان خواهید رسید. در صورتی که دستگاه های ساده (فاقد مگنت) دوره درمان طولانی دارند و ممکن است فرد در حین استفاده دلسرد شود.

چه کسانی باید از لارجر باکس استفاده کنند ؟

هر مردی که میخواهد مردانگی خود را به رخ دیگران بکشد باید یکی از این محصول را در کشوی میزش یا کمد وسایلش داشته باشد !
میل به رشد اندام تناسلی ، یک میل طبیعی در میان تمامی مردان است.
این دستگاه مناسب آقایانی است که به سلامت خود بها می دهند .

آیا این دستگاه عوارض دارد ؟

خیر. لارجرباکس یک دستگاه 100% علمی با تاییدیه از تمام پزشکان دنیا است. مستندات تاثیرگذاری تضمینی و عدم عوارض آن در تمامی وب سایتها و مجامع پزشکی دنیا قابل مشاهده است. همچنین این دستگاه دارای مجوز بهداشت ایران ، تاییدیه اداره کل تجهیزات پزشکی ایران و پروانه از وزارت صنعت معدن و تجارت میباشد.

آیا استفاده از لارجرباکس مگنت دار ، محدودیت سنی دارد ؟

این دستگاه هیچگونه محدودیت سنی ندارد. افراد از 15 سالگی الی 60 سالگی میتوانند از این دستگاه استفاده کرده و بهترین نتایج را از مصرف آن بگیرند. ناگفته نماند تاثیر مصرف آن در جوانان و افراد سالم بیشتر است.

نظرات مشتریان در مورد لارجرباکس مگنت دار :

افشین از تهران
استفاده از این دستگاه اعتماد به نفس من رو خیلی بالا برد. همیشه توی باشگاه یا استخر خودمو قایم میکردم و یا از لباس زیرای خیلی پوشیده استفاده میکردم که کسی متوجه کوچکی آلتم نشه. من با 6 ماه استفاده حدود 4 سانت در نعوظ و 2 سانت در حالت خوابیده نتیجه گرفتم. الان که سایزش خوب شده ، میندازمش تو مایو و احساس لذت میکنم. ازتون ممنونم.

فرهاد از ارومیه
همسرم از سایز من احساس رضایت نمیکرد. این دستگاه رو به من پیشنهاد داد. خیلی برای یه مرد سخته نتونه دل همسرشو به دست بیاره. الان 3 ماهه دارم استفاده میکنم و حدود 2 سانت نتیجه گرفتم. مکمل همراه با دستگاه رو که میزنم آلتم خیلی پف میکنه و واقعا احساس لذت میکنم. امیدوارم نتایجم هر روز بیشتر و بیشتر بشه. واقعا حس خوبیه ...

بهمن از سمنان
من سایزم خیلی عالیه . قبل استفاده 17 بودم ولی میخواستم برسونمش به 22 . نمیدونم میشه یا نه. الان تا 19.5 سانت پیش رفتم. میدونم که بیشتر از 20 واقعا طرفو اذیت میکنه ولی خوشم میاد . اینکار بهم لذت زیادی میده. از شما آقای دکتر ممنونم که صادقانه به من مشاوره دادید.

جواد از مازندران
من با مشورت اقای دکتر تونستم نگرانی خودمو قبل ازدواج خیلی کم کنم. همیشه فکر میکردم طرف مقابلم از من راضی نباشه. خب آقای دکتر به من گفتن مشکلی ندارم. ولی من خودم این دستگاه رو خواستم و خریدم. الان نتایج خوبی گرفتم و واقعا ذهنیت من رو نسبت به مسایل بعد ازدواج تغییر داد. الان کاملا آماده ام . ازتون ممنونم

امیررضا از بوشهر
قبل از خرید این دستگاه واقعا اعتقادی به اون نداشتم و فکر میکردم مثل این کرمها و قرصها همش تبلیغه. وقتی دستگاه رو خریدم گفتم من که همه راهی رو امتحان کردم این راهم امتحان میکنم. واقعا خدا رو شکر میکنم که با دستگاه لارجرباکس آشنا شدم. و اصلا شکر که همچین دستگاهی اختراع شده. نتایجی که گرفتم واقعا راضی کنندس. خدا خیرتون بده. ممنونم دکتر جان

تفاوت مدل های مختلف لارجر باکس :

به طور کلی 3 مدل لارجر باکس در بازار موجود است.
1. لارجرباکس ساده : این دستگاه پایه های پیچی دارد و افزایش طول پایه ها با باز کردن پیچهای طرفین امکانپذیر است. علت نامگذاری آن به عنوان ساده نداشتن مگنت میباشد. دوره درمان در این دستگاه طولانی بوده و اکثر افراد به دلیل کند بودن نتیجه گیری طول درمان را رها کرده و دیگر از دستگاه استفاده نمیکنند.

2. لارجرباکس مگنت دار : همه مشخصات این دستگاه مانند دستگاه لارجرباکس ساده میباشد با این تفاوت که این پکیج ها شامل مگنت پزشکی هستند. وجود مگنت ها باعث سرعت نتیجه گیری شده و فرد رضایت بیشتری از استفاده دستگاه خواهد داشت. معمولا بیش از 90% مشتریان از نتایج سریع این دستگاه رضایت خود را اعلام کردند. (در این مدل ممکن است چندین پکیج عرضه شود که تفاوت آنها در مکمل ها و اشانتیون های آن است و دستگاه که رکن اساسی درمان است تفاوتی ندارد)

3. لارجرباکس مگنت دار پکیج طلایی  : در این دستگاه علاوه بر بهبود کیفیت و جنس دستگاه ، دستگاه مگنتی بوده و سرعت نتیجه آن بسیار بالاست . تفاوت این دستگاه با دو دستگاه قبلی در پایه های دستگاه است که افزایش طول آن توسط پین ها (قطعات کوچکی برای افزایش/کاهش طول دستگاه که بر روی هم قرار میگیرد) انجام میگیرد. فنر این دستگاه در پایه آن تعبیه شده و طراحی کشش فنر بسیار دقیق تر از 2 مدل قبل محاسبه شده ، بنابراین فرد علاوه بر خرید یک دستگاه با کیفیت تر ، نتایج بهتری نیز خواهد گرفت. همچنین متریال (جنس) دستگاه از مواد مرغوب تری ساخته شده است. (تفاوت پکیج چوبی و مقوایی فقط در اشانتیون ها و مکمل های آن میباشد و همچنین خود جعبه که هیچ تاثیری در نتیجه نهایی و هدف شما ندارد)

 

قیمت دستگاه لارجرباکس ساده / اکستندر ساده  : 65.000 تومان میباشد.
قیمت دستگاه لارجرباکس مگنت دار / اکستندر مگنتی : 95.000 تومان میباشد.
قیمت دستگاه لارجرباکس مگنت دار پکیج پیشرفته : 135.000 تومان میباشد.
قیمت پیکج طلایی لارجرباکس جعبه مقوایی : 155.000 تومان میباشد.
قیمت پیکج طلایی لارجرباکس جعبه چوبی : 245.000 تومان میباشد.
به همراه تمامی پکیج ها یک کرم بزرگ کننده خارجی (شارک پاور) هدیه ارسال خواهد شد.

برای خرید محصول روی گزینه زیر کلیک کنید و فرم سفارش را پرکنید.
یا با شماره مشاور لارجر باکس طلائی تماس بگیرید. (از 7 صبح الی 11 شب)

(در صورت سفارش از طریق دکمه زیر، در کمتر از 12 ساعت با شما تماس می گیریم)

 

تماس با واحد مشاوره و فروش :
مشاور لارجر باکس طلائی